- 20%

Klorane – Shampo kundër zbokthit me Capucine

1,120 Lekë

Shampo Nasturtium eliminon zbokthin dhe pastron skalpin e kokës për flokë të butë dhe me shkëlqim.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo kundër zbokthit me Capucine

Duke pastruar në mënyrë efektive skalpin e kokës, Shampo me Capucine ndihmon në eliminimin e shpejtë dhe të përhershëm të zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm. Formula e tij që respekton fibrat e flokëve dhe lëkurën e kokës pastron duke i sjellë flokëve butësi. Efektive në pastrimin e skalpit të kokës që në përdorimet e para, kjo shampo e butë me ekstrakt Capucine e merr veprimin e saj kundër zbokthit nga kjo bimë mjekësore, e njohur si pastruese dhe hidratuese.

 • Shampo me Capucine çliron flokët nga zbokthi. Flokët janë të butë dhe të mëndafshtë, skalpi i kokës i pastër dhe më i shëndetshëm.
 • Pastron: bazë pastruese me përbërës të butë aktivë për pastrim të thellë pa sulmuar skalpin e çekuilibruar. Formula e tij me 88% përbërës me origjinë natyrale pastron në mënyrë të qëndrueshme skalpin e kokës për flokë të mëndafshtë dhe të lehtë.
 •  Eliminon: efektive që në përdorimet e para, shampoja kundër zbokthit me Capucine redukton zbokthin dhe e eliminon atë në mënyrë të qëndrueshme.

Udhëzime për përdorim

 • 1 deri në 3 herë në javë
 • Lëreni për 3 minuta për të nxitur depërtimin e përbërësve aktivë dhe shpëlajeni.
 • Përdoreni 3 herë në javë në kujdesin intensiv, pastaj një herë në javë në mirëmbajtje.
Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

WATER (AQUA). SODIUM LAURETH SULFATE. AMMONIUM LAURYL SULFATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SALICYLIC ACID. UNDECYLENAMIDOPROPYL BETAINE. TROPAEOLUM MAJUS EXTRACT. BENZOIC ACID. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. FRAGRANCE (PARFUM). METHYLISOTHIAZOLINONE. POLYQUATERNIUM-10. RED 4 (CI 14700). SODIUM CHLORIDE. SODIUM SULFATE. TRIETHANOLAMINE. YELLOW 6 (CI 15985).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo kundër zbokthit me Capucine”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART