Zbritje

Klorane – Shampo për flokë bjond me kamomil

1,760 Lekë

Shampoja me kamomil nga Klorane është idealja për flokët bjond në kafe të lehtë, i jep atyre ndricimin e duhur dhe i bën më voluminoze.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo për flokë bjond me kamomil
Më të prekshëm nga sulmet e rrezeve UV dhe nga drita, flokët bjond, gështenjë e hapur, ose me fije dëmtohen dhe humbasin shkëlqimin më shpejt.

Shampoja Klorane me kamomil ka një teksturë të butë për flokët bjond-në kafe të lehtë natyralë, të lyer ose me fije dhe në mënyrë natyrale i ndriçon ato.Shampoja zbut flokët, nxit volumin dhe i jep një shkëlqim intensiv.U siguron nuanca të arta dhe shkëlqim flokëve ditë pas dite.

 • Ndriçon flokët bjond në kafe të lehtë
 • Zbut dhe rrit shkëlqimin
 • Baza pastruese ultra-e butë
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në flokë të lagur, shkumoni dhe më pas shpëlani flokët. Për një efekt më intensiv përdorni mbas shampos balsamin Klorane me kamomil.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth-8 Sulfate, Ascorbyl Palmitate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Citrus Acid, Coco-Glucoside, Fragrance, Glyceryl Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lecithin, Magnesium Laureth Sulfate, Magnesium Laureth-8 Sulfate, Magnesium Oleth Sulfate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Oleth Sulfate, Tetrasodium EDTA, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo për flokë bjond me kamomil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART