Klorane – Shampo me qumësht bajame për flokë të hollë pa volum

Shampoja me qumësht bajameje nxit volumin e flokëve të thatë,i mundëson atyre shëklqim dhe butësi.

Rezultati: Flokë voluminoze, pa elektricitet dhe të shëndritshëm.

This product is currently out of stock and unavailable.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Shampo me qumësht bajame për flokë të hollë pa volum
Shampoja Klorane me qumësht bajame është e pasur me proteina dhe aminoacide, të cilat forcojnë rezistencën e boshtit të flokëve dhe ruajnë integritetin e saj.Qumështi i bajames Klorane është kombinuar me lipopeptidet që ndërtojnë flokët për t’i dhënë atyre më shumë volum.Me bazën e saj jashtëzakonisht të butë, shampoja Klorane me qumësht bajame sjell në flokë butësinë, volumin dhe shkëlqimin. Për më tepër, ajo neutralizon elektricitetin statik i cili shpesh afekton flokët e thatë.

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në flokë të lagur, shkumoni dhe më pas shpëlani flokët.

Informacion Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Acrylates Copolymer, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Citric Acid, Fragance (Parfum), Glycol Palmitate, Glycol Stearate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Magnesium Chloride, Magnesium Nitrate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract (Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract), Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo me qumësht bajame për flokë të hollë pa volum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART