- 20%

Klorane – Shampo për flokët e ekspozuar në diell me Ylang-Ylang

1,040 Lekë

Shampoja me dyll Ylang-Ylang nga Klorane i vjen në ndihmë flokëve të ekspozuar ndaj diellit, është anti kripe, anti rërë dhe anti klor. Ushqen në thellësi flokët dhe i jep elasticitet.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane- Shampo për flokët e ekspozuar në diell me Ylang- Ylang

Krijuar për flokët e ekspozuar në diell, kjo shampo ushqyese me dyllin e ylang-ylang eleminon në mënyrë efektive kripën, rërën, klorin dhe mbetjet e mbrojtjes nga dielli.  Ushqen dhe mbron fibrën kapilare duke kompesuar efektet tharëse të rrezeve UV. Flokët gjejnë butësi, elasticitet dhe shkëlqim. E përshtatshme për flokët natyralë, të lyer dhe me fije.

 • Heq kripën, rërën, klorin dhe mbetjet e mbrojtjes nga dielli
 • Mbron flokët nga efektet dëmtuese të rrezeve UV
 • Ushqen thellë flokët
 • Flokët janë të butë dhe të lehtë për t’u krehur
 • Flokët janë të zhdërvjellët dhe me shkëlqim
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në flokë të lagur, shkumoni dhe më pas shpëlani flokët.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Water(Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Lauryl Betaine, Decyl Glucoside, Acrylates Copolymer, Glycol Distearate, Ascorbyl Palmitate, Cananga Odorata Flower Wax (Cananga Odorata Flower Cera), Caramel, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Glycerin, Glyceryl, Oleate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lecithin, Oleth-10, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Yellow 5 (CI 19140), Yellow 6 (CI 15985).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo për flokët e ekspozuar në diell me Ylang-Ylang”

LART