- 20%

Klorane – Shampo me papirus

1,040 Lekë

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Shampo me papirus

Klorane shampo me qumësht Papirus është krijuar  posaçërisht për t’u kujdesin e flokëve që janë të vështirë për t’u stilusar. Pasuruar me agjentë ushqyes, riparon dhe ushqen flokët deri në thellësi. Pas përdorimit të shampos, flokët janë lehtësisht të stilueshëm.

 • Flokë duken më të shëndetshëm
 • Ruan ekuilibrin natyror të flokëve dhe skalpit
 • Hidraton dhe ushqen flokët

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur duke masazhuar lehtë skalpin për disa sekonda më pas shpëlajeni.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml

Water (Aqua)Sodium Laureth SulfateCocamidopropyl BetainePropylene GlycolAcrylates CopolymerBHTCitric AcidCyperus Esculentus Root OilDisodium EDTAFragrance (Parfum)Glycol PalmitateGlycol StearateGreen 3 (CI 42053)Guar Hydroxypropyltrimonium ChlorideMethylparabenOleth-10PhenoxyethanolPolyquaternium-7Sodium BenzoateSodium HydroxideYellow 5 (CI 19140)

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo me papirus”

LART