Zbritje

Klorane – Shampo kundër zbokthit me Galanga

1,120 Lekë1,760 Lekë

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Anti-Dandruff Rebalancing Shampoo with Galanga

Shampoja ribalancuese kundër zbokthit Klorane me Galanga është një shampo e krijuar për të eliminuar zbokthin e dukshëm dhe për të qetësuar skalpin e kokës.

Efektiviteti i saj mbetet i dukshëm për 7 ditë pas ndërprerjes së përdorimit.

 • Nuk përmban surfaktantë të sulfatuar, silikone ose vajra minerale.
 • 87% e përbërësve të kësaj shampoje janë me origjinë natyrale.
 • Produkt vegan.
 • Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, një sasi të përshtatshme dhe masazhoni butësisht lëkurën e kokës. Shkumoni dhe më pas shpëlani me ujë të bollshëm tërësisht. E  përshtatshme për përdorim të shpeshtë. Mund të përdoret edhe gjatë shtatzënisë.

Info. Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Water (Aqua)*, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Decyl Glucoside*, Lauryl Betaine, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Lactic Acid*, Pentylene Glycol*, Alpinia Galanga Rhizome Extract*, fragrance, Laureth-3, Maleic Acid, Maltodextrin*, Oleth-10, Polyquaternium-22, Red 33 (CI 17200), Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide*, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo kundër zbokthit me Galanga”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART