- 20%

Klorane – Shampo e thatë sebo-rregulluese për flokë të errët

1,400 Lekë 1,750 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Shampo e thatë sebo-rregulluese për flokë të errët

Shampo Klorane sebo-rregulluese e thatë me ekstrakt hithre për flokë të yndyrshëm me ngjyrë të errët përmban:

Ekstrakt hithre që rregullon aktivitetin e gjëndrave dhjamore,,ciklodekstrinat dhe polisakaridet natyrale, pluhurat e mikronizuara me kapacitet shumë të lartë thithës të lipofileve.

Kjo shampo e thatë thith tepricën e sebumit dhe mundëson zëvendësimin e shampove likuide në rast të flokëve shumë të yndyrshëm.Në pak minuta rikthehet shkëlqimi dhe vëllimi i flokëve.

 • Thith yndyrën në 25 sekonda dhe e kontrollon atë deri në 48 orë
 • Zgjat kohën midis larjeve
 • Flokët janë më të pastra
 • Eliminon vajin, papastërtitë dhe aromat
 • Lë flokët të lehta dhe voluminoze
 • Pa lëne shenja vepron në menyrë perfekte për të gjitha ngjyrat e flokëve
 • I butë mjaftueshëm për përdorim të përditshëm
 • Hipoalergjik
 • Vegan

Udhëzime për përdordorim

Spërkatni një sasi të vogël të produktit 15 cm larg flokut dhe shpërndajeni mirë. Lëreni për 2 minuta dhe krihuni.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Butane, Propane, Oriza Sativa (Rice) Starch, Isobutane, Alcohol (Alcohol Denat), Aluminium Starch Octenylsuccinate, Cetrimonium Chloride, Cyclodextrin, Parfum (Fragrance), Iron Oxides (CI77491), (CI77492), (CI77499), Isopropyl Myristate, Polysorbate-20, Propylene Glycol, Silica, Urtica Dioica (Nettle) Root Extract, Water (Aqua).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo e thatë sebo-rregulluese për flokë të errët”

LART

×