- 20%

Klorane – Shampo e thatë me tërshëre për flokë të errët

1,400 Lekë 1,750 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Shampo e thatë me qumësht tërshëre për flokë të errët

Shampoja e thatë Klorane me qumësht tërshëre përmban qumësht zbutës dhe mbrojtës të tërshërës, ciklodekstrina dhe polisakaride natyrore (pluhurat e mikronizuara me një fuqi lipofile thithëse shumë të lartë). Kjo shampo e thatë pastron flokët pa pasur nevojë të lahen aq shpesh sa nevojitet zakonisht. Flokët fitojnë volum dhe shkëlqim në pak minuta. I dobishëm dhe i shpejtë për t’u përdorur, këshillohet veçanërisht për të gjithë njerëzit në nxitim, të cilët nuk kanë asnjë mundësi për të larë flokët.

 • Thith yndyrën në 25 sekonda dhe e kontrollon atë deri në 48 orë
 • Zgjat kohën midis larjeve
 • Flokët janë më të pastra
 • Eliminon vajin, papastërtitë dhe aromat
 • Lë flokët të lehta dhe voluminoze
 • Pa lëne shenja vepron në menyrë perfekte për të gjitha ngjyrat e flokëve
 • I butë mjaftueshëm për përdorim të përditshëm
 • Hipoalergjik
 • Vegan

Udhëzime mbi përdorimin

Sprucojeni 30cm larg flokëve një sasi të vogël të produktit dhe shpërndajeni mirë. Lëreni për 2 minuta dhe krihuni.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

utane, Propane, Isobutane Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch), Alcohol (Alcohol Denat), Aluminium Hydroxide, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Avena (Sativa) Kernel Oil (Avena Sativa Kernel Oil), Benzyl Salicylate, Cetriminium Chloride, Cyclodextrin, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Iron Oxides (CI77491), Iron Oxides (CI77492), Iron Oxides (CI77499), Isopropyl Myristate, Limonene, Silica.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo e thatë me tërshëre për flokë të errët”

LART

×