- 20%

Klorane – Shampo e thatë detoks me mente

1,320 Lekë 1,650 Lekë

Shampoja e thatë detoks me mente nga Klorane është ajo cfarë ju duhet në ditët me nxitim, thith yndyren e tepërt në pak minuta, pastron flokët dhe skalpin dhe nuk le asnjë shenjë.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Shampo e thatë detoks me mente

Shamoja Detoks, me bazë bimore, Detox Dry heq papastërtitë nga skalpi, thith shpejt yndyrën e tepërt dhe freskon flokët e djersitura në pak minuta pa pasur nevojë për larje. Zgjat kohën midis larjeve dhe ndihmon gjatë lëvizjes ose pas një stërvitje.

 • Pastron flokët dhe largon papastërtitë nga skalpi
 • Thith shpejt vajin e tepërt dhe freskon flokët e djersitura në pak minuta
 • Ndjesi e freskët në lëkurën
 • Asnjë mbetje e bardhë
 • Aromë e freskët, me mente
 • Vegan
 • E riciklueshme

Udhëzime mbi përdorim

Tundeni mirë para përdorimit dhe spërkateni 10 cm larg flokëve, duke u përqëndruar tek rrënjët. Lëreni të veprojë për 2 minuta dhe më pas hiqeni pluhurin plotësisht me dorë ose me tharëse flokësh.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

Butane, Propane, Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch), Isobutane, Alcohol, Mentha Aquatica Flower/Leaf/Stem Extract, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Benzyl Salicylate, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Cyclodextrin, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Fragrance (Parfum), Iron Oxides (Ci 77491) (Ci 77492) (Ci 77499), Isopropyl Myristate, Linalool, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil (Mentha Viridis Leaf Oil), Menthol, Propanediol, Tocopheryl Acetate, Water (Aqua)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo e thatë detoks me mente”

LART

×