Zbritje

Klorane – Shampo e thatë sebo-rregulluese me hithër

(2 përshtypje mbi produktin)

640 Lekë1,400 Lekë

Shampo e thatë për flokë të yndyrshëm me efekt të menjëhershëm, për flokë të pastër dhe voluminozë.

Hiq
Kategoritë: , , Etiketa: Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane shampo e thatë sebo-rregulluese me hithër

Shampo Klorane sebo-rregulluese e thatë me ekstrakt hithre për flokë të yndyrshëm përmban: Ekstrakt hithre që rregullon aktivitetin e gjëndrave dhjamore,ciklodekstrinat dhe polisakaridet natyrale, pluhurat e mikronizuara me kapacitet shumë të lartë thithës të lipofileve.Kjo shampo e thatë thith tepricën e sebumit dhe mundëson zëvendësimin e shampove likuide në rast të flokëve shumë të yndyrshëm.Në pak minuta rikthehet shkëlqimi dhe vëllimi i flokëve.

 • Thith yndyrën në 25 sekonda dhe e kontrollon atë deri në 48 orë
 • Zgjat kohën midis larjeve
 • Flokët janë më të pastra
 • Eliminon vajin, papastërtitë dhe aromat
 • Lë flokët të lehta dhe voluminoze
 • Pa lëne shenja vepron në menyrë perfekte për të gjitha ngjyrat e flokëve
 • I butë mjaftueshëm për përdorim të përditshëm
 • Hipoalergjik
 • Vegan

Udhëzime për përdordorim

Spërkatni një sasi të vogël të produktit 15 cm larg flokut dhe shpërndajeni mirë. Lëreni për 2 minuta dhe krihuni.

Info. Shtesë

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

50ml, 150ml

Butane, Propane, Isobutane, Oriza Sativa, Alcohol Denat., Aluminium Starch Octenylsuccinate, Urtica Dioica, Cyclodextrin, Cyclomethicone, Parfum (Fragrance), Isopropyl Myristate, Silica.
Active Ingredients: Ortie dioïque.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  67%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Klorane – Shampo e thatë sebo-rregulluese me hithër
 • Te gjitha shampot e thata qe kam provuar me pare me kan ber me zbokth, klorane jo.super dhe te shpeton kur ne ke koh

 • (blerës i verifikuar)

  Shampoja eshte shume e mire, e ndjen vertet diferencen me shampot e thata te blera ne supermarkete, pasi kjo e ben direkt perthithjen e yndyres, nuk ngjit dhe pluhuri perhapet lehtesisht. Faleminderit Farmacity edhe per testerat qe na vendos ne porosi.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART