- 20%

Klorane – Set për flokë bjond (shampo + balsam + ujë demakijazhues)

1,120 Lekë 1,400 Lekë

Set trajtimi dhe përkujdesje për flokët dhe fytyrën.

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Kategoritë: , , , Etiketa: Firma:

Përshkrimi i Produktit

Set përkujdesje për flokët dhe fytyrën

Seti përmban:

Klorane – Shampo për flokë bjond me kamomil (100ml)

Më të prekshëm nga sulmet e rrezeve UV dhe nga drita, flokët bjond, gështenjë e hapur, ose me fije dëmtohen dhe humbasin shkëlqimin më shpejt. KLORANE Shampooing Camomille Shampo thelbësore për refleks të artë. U siguron nuanca të arta dhe shkëlqim flokëve ditë pas dite..

Klorane – Balsam për flokë bjond me kamomil (50ml)

Balsami Klorane me Kamomil me teksturë të butë është krijuar për të siguruar shkëlqim për flokët bjond. Matricaria Recutita L është e pasur me apigeninë, një përbërës botanik aktiv me fuqi natyrale ndriçuese. Balsami ushqen flokët, i le ato të buta dhe rrëzëllitëse.

Klorane Uje demakijazhues (25ml)

Pastron dhe heq makijazhin nga fytyra dhe sytë duke e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët. E dizenjuar specifikisht për sy dhe të ndjeshme dhe për përdoruesit e lenteve të kontaktit. Pa paraben, pa fenoksietanol, pa alkool, pa aromë dhe ngjyrues. Pa shplarje.

Udhëzimet për përdorim i gjeni në website në scilin produkt vecmas

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Set për flokë bjond (shampo + balsam + ujë demakijazhues)”

LART

×