- 13%

Klorane – Pomadë 3 në 1 për zonën e pelenave

1,040 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Eryteal 3 In 1 Change Pomade

Perfekte për të kompletuar produktet e higjenës se fëmijëve tuaj.

I pasur me vaj ulliri dhe oksid zinku, të njohura për vetitë e tyre mbrojtëse, qetësojne që në aplikimin e parë. Pomada pastron dhe ndihmon në reduktimin e shpejtë të skuqjes së pelenave.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një shtresë të trashë kremi në të ndenjurat e thata dhe të pastra të bebes sa herë që e ndërroni atë.

Firma

Klorane

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

75gr

WATER (AQUA). MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). ZINC OXIDE. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. GLYCERIN. HYDROGENATED VEGETABLE OIL. PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE. PROPYLENE GLYCOL. ETHYLHEXYL PALMITATE. PEG-22/DODECYL GLYCOL COPOLYMER. OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL (OLEA EUROPAEA FRUIT OIL). ALLANTOIN. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. GLYCERYL LINOLEATE. GLYCERYL LINOLENATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). MAGNESIUM SULFATE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. ZINC SULFATE. [Updated 15-11-2018]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Pomadë 3 në 1 për zonën e pelenave”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART