- 20%

Klorane – Shkumë për flokë bjond me kamomil

1,320 Lekë

Shkuma  e Klorane me kamomil ndihmon në trashjen e fibrave të flokëve , i jep shkëlqim dhe i lë  flokët e butë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shkumë për flokë bjond me kamomil
Më të prekshëm nga sulmet e rrezeve UV dhe nga drita, flokët bjond, gështenjë e hapur, ose me fije dëmtohen dhe humbasin shkëlqimin më shpejt.Shkuma me kamomil është ideale për të shtuar trashësinë e flokëve.Intensifikon ngjyrën tek flokët bjond dhe ndihmon në krehjen me lehtësi pa i rënduar ato. Flokët lihen me shkëlqim, dhe të butë në prekje. Shkuma me kamomil është formuluar pa paraben, sulfate dhe klorur natriumi.

 • Flokë më të trashë
 • Ngjyra dhe shkëlqimi bëhet më intensiv
 • Flokë dukshëm më të shëndetshëm
 • Flokët mbeten të butë në prekje
 • Floke qe krihen lehtesisht

Udhëzime për përdorim

Shpërndani 2-3 pompa të shkumës në flokë të thatë ose gjysëm të thara me peshqir. Mos i shpëlani.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Water (Aqua) SD Alcohol 39C (Alcohol Denat.) Coco Glucoside Acrylates/Lauryl Acrylate/Stearyl Acrylate Ethylamine Oxide Methacrylate Copolymer Cetrimonium Chloride Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract (Matricaria) Citric Acid Fragrance (Parfum) Hydroxyethylcellulose PEG/PPG 14/4 Dimethicone Pentaerythrityl Tetra Di T Butyl Hydroxyhydrocinnamate Pentetic Acid Propylene Glycol Tetrasodium EDTA

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shkumë për flokë bjond me kamomil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART