- 20%

Klorane – Maskë për flokë të thatë, të dëmtuar me mango

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,550 Lekë.Current price is: 2,040 Lekë.

Maskë me gjalpë mangoje për flokë të thatë dhe të dëmtuar. Ushqen dhe riparon flokët e dëmtuar.

Rezultate: Flokë të fortë, të butë dhe plot shkëlqim.

Përshkrimi i Produktit

Maskë për flokë të thatë, të dëmtuar me mango

Maska Klorane me gjalpë mangoje ushqen dhe riparon flokët shumë të thatë dhe të dëmtuar.Falë teksturës së saj të pasur dhe shkallës së lartë të acideve yndyrore, gjalpi i mangos i zgjedhur nga Klorane Laboratories i jep maskës së flokëve aftësinë për të riparuar dhe ushqyer flokët më ekstremisht të dëmtuar.Ajo ushqen dhe ristrukturon në thellësi boshtin kapilar dhe mbyll qëndrueshëm shkallët e kutikules, që flokët të jenë më rezistente ndaj sulmeve të jashtme.Kjo maskë  i jep jetë të re fibrave të flokëve. Flokët ushqehen gjatë dhe thellë pa u rënduar. Sjell zhdërvjelltësi, butësi dhe shkëlqim në 5 minuta.

 • Siguron hidratim intensiv afatgjatë
 • Lehtëson krehjen e flokëve
 • Mbron boshtin e flokëve nga agresorët e jashtëm
 • Ndihmon në mbrojtjen e dëmtimit të flokëve
 • Mbron nga efektet e tharjes nga dielli
 • Aftësia e flokëve për të bllokuar lagështinë forcohet
 • Vegane

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në gjatësinë dhe majat e flokëve pasi të keni shplarë flokët nga shampoja dhe ti keni tharë me peshqir. Lëreni për 5-20 minuta. Krihni serish flokët dhe shpelanjini sërish ato.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

150ml

Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol, Mangifera Indica, Behentrimonium Chloride, Cyclomethicone, Amodimethicone, BHT, Ceteareth-33, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Dimethiconol, Parfum (Fragrance), Isopropyl Alcohol, Methylparaben, Trideceth-12, CI 19140, CI 15985.

Active Ingredients: Beurre de mangue, Cire lipocationique.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Klorane – Maskë për flokë të thatë, të dëmtuar me mango
 • Iljada B.

  Per flok te dekoloruar eshte shum efikas

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART