- 20%

Klorane – Maskë për flokë pa shkëlqim me manjolë

1,880 Lekë

Maska me manjolë për flokët pa shkeëlqim i ushqen dhe i riparon flokët duke i rikthyer butësinë dhe shkëlqimin intensiv të munguar.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Maskë për flokë pa shkëlqim me manjolë

Klorane Magnolia Wax Mask është formuluar posaçërisht për të riaktivizuar shkëlqimin e flokëve të thatë. Falë përbërjes së saj me dyllin Magnolia, maska ​​riparon fibrën në thellësi, duke ndihmuar në plotësimin e boshllëqeve të kutikulave dhe rivendosjen e shëndetit të flokëve.Tekstura e butë e maskës së dyllit, e pasur me përbërës aktivë ushqyes, i rikthen flokëve butësinë, i bën më të lehtë për tu krehur dhe më me shkëlqim.

Udhëzime për përdorim

Vendosni një sasi të konsiderueshme të maskës në gjatësinë dhe majrat e lagura të flokeëve.Lëreni të veprojë për 5 minuta, krihni dhe shpëlani flokët. Përdoreni një herë në javë ose, nëse flokët janë të dëmtuar rëndë, dy herë në javë.

Firma

Klorane

Forma

Vazo

Sasia

150ml

Mosha

Të gjithë

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Maskë për flokë pa shkëlqim me manjolë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART