- 20%

Klorane – Maskë për flokë të dëmtuar me hurma arabie

1,920 Lekë

(Masque Dattier du Desert)

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Flokë të thatë të dëmtuar që këputen
Krehjet e përsëritura me furçë, lyerja, dekolorimet, krehjet profesionale…flokët iu nënshtrohen shumë agresioneve të përditshme. Bëhen të thatë, të ashpër, pa shkëlqim, si “kashtë”.
Të dëmtuar në thellësi, flokët këputen gjatë krehjes.

KLORANE Maskë për flokë të dëmtuar me hurma arabie
Përkujdesja e jashtëzakonshme me veprim ne zemër të flokëve.

Të rivitalizuar dhe të përforcuar që në rrënjë, flokët do të jenë rezistentë dhe të mëndafshtë. Aplikohet për 5 minuta.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Maskë për flokë të dëmtuar me hurma arabie”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART