- 20%

Klorane – Maskë-shampo 2 në 1 me hithër dhe argjilë

2,080 Lekë

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane 2-in-1 Mask Shampoo Nettle and Clay Organic

Një pluhur unik larës me hithër organike dhe argjilë absorbuese që lejon pastrimin e lëkurës së kokës pa e dëmtuar atë, për flokë të pastër dhe me shkëlqim.

Falë efektivitetit kundër yndyrosjes që nga rrënja për 48 orë, flokët rifitojnë fleksibilitetin dhe butësinë.

Përdorimi i kësaj shampo me një formulë të biodegradueshme ndihmon në kufizimin e ndikimit mjedisor si në prodhim ashtu edhe në përdorim.

Falë formulës së tij pluhur, redukton konsumin e ujit me 80% gjatë prodhimit, gjithashtu kontribuon në një objektiv të mbeturinave zero falë paketimit 100% të riciklueshëm dhe reduktimit me 72% të paketimit të tij.

 • Vegane.
 • Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Për përdorim nga mosha 12 vjec.

 • Hidheni bustinën në dorën tuaj. Aplikojeni në flokë të lagur. Shkumojeni.Lëreni për 1 deri në 2 minuta me pas shpëlajeni.
 • Shampo më pas nuk është e nevojshme.
 • Për rezultate më të mira, përdorni një herë në javë për 2 muaj.
 • Shpëlajeni në rast kontakti me sytë.
Firma

Klorane

Mosha

12+

Forma

Bustina

Sasia

8

Sodium Cocoyl Isethionate, Zea Mays (Corn) Starch (Zea Mays Starch)*, Oryza Sativa (Rice) Starch (Oryza Sativa Starch)*, Hectorite, Kaolin, Coconut Acid*, Acacia Senegal Gum*, Urtica Dioica (Nettle) Root Extract (Urtica Dioica Root Extract)*, Glyceryl Laurate*, Bambusa Arundinacea Juice*, Fragrance (Parfum), Limonene, Polyquaternium-10, Polysorbate-20, Propylene Glycol Water (Aqua)*, Xanthan Gum*.

* Ingredients of natural origin.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Maskë-shampo 2 në 1 me hithër dhe argjilë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART