- 20%

Klorane – Letra të lagura për bebe

(1 përshtypje mbi produktin)

720 Lekë

(70 Gentle Cleansing Wipes)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Klorane letra të lagura për bebe janë ideale për pastrimin e fytyrës, duarve dhe lëkurës që nga lindja.

Formula natyrale (përbërës 98% natyralë) të këtyre letrave të biodegradueshme përbëhet nga Kalendula me veti zbutëse e rritur në mënyrë organike.

Aroma e butë dhe relaksuese pastron butësisht, hidraton dhe zbut.

Tolerancë e lartë.

Rezultati: lëkura është e butë, e hidratuar dhe e mbrojtur nga tharja.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Klorane

Forma

Letra të lagura

Mosha

Fëmijë

WATER (AQUA). GLYCERIN. PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. CAPRYLYL GLYCOL. CITRIC ACID. COCO-GLUCOSIDES. FRAGRANCE (PERFUME). ISOLEUCINE. POLYSORBATE 80. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. [Updated 15-11-2018]

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  50%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Klorane – Letra të lagura për bebe
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Mendova t’i provoja mos kishin dicka me shume se letrat e tjera per zonen e pelenes, por nuk me pelqyen. Kane arome te forte dhe nuk jane te lagura si pecetat e tjera te Pingo apo Bambo psh.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART