- 20%

Klorane – Serum Antichute Quinine

(2 përshtypje mbi produktin)

4,080 Lekë

Spray forcues për flokë të dobësuar. Ofron ushqyerje me nutrientët esencialë të fibrave të flokëve.

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Serum Antichute Quinine

Serumi Klorane me kininë është ideal për rënien e flokëve, për shkak të shkaqeve të ndryshme. Vepron drejtpërdrejt në lëkurën e kokës, duke forcuar flokët. Flokët fitojnë vitalitet falë përbërjes së tij me një kompleks kinine dhe kafeine për të stimuluar mikroqarkullimin dhe rritjen e shpejtë të flokëve. Përveç kësaj, vitamina B dhe mangani veprojnë më shpejt në rritjen e flokëve, ndërsa edelweiss me origjinë biologjike rregullon ciklin jetësor të flokëve,

 • I testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të thatë duke spërkatur 10 herë direkt në lëkurën e kokës dhe duke bërë masazh me gishta. Përdoreni 3 herë në javë dhe trajtoni për 3 muaj. Mos e shpëlani.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me spray

Sasia

100ml

Water *, Alcohol *, Glycerin *, Cinhona Succirubra Bark Extract *, Leontopodium Alpinum Flower Extract *, Manganese PCA *, Caffeine, Biotin, Niacinamide, Pantolactone, Menthol Citric Acid *, Diethyl Phithalate, Fragant, Limonene, PE Hydrogenated Castor Oil, Potassium Sorbate, PPG-26-Buteth-26, Pyridoxine HCL. Sodium Benzoate.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Klorane – Serum Antichute Quinine
 • Egla G. (blerës i verifikuar)

  The best!! ✨✨

 • Iljada B.

  Kombinimi dhe me shampon bejn 2shen perfekte

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART