- 20%

Klorane – Keratin Caps

2,000 Lekë 2,500 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Keratin Caps

Kapsula është një shtesë ushqimore e bazuar në Keratin, Zink, vitamina B dhe selen, krijuar posaçërisht për të promovuar forcën dhe gjallërinë e flokëve.

Formula e këtij suplementi ushqimor ushqen llambën kapilare me lëndë ushqyese:

 • Keratin: proteina përbërëse e flokëve,
 • Vitamina B6: kontribuon në sintezën normale të cisteinës, aminoacidit të squfurit,
 • Vitamina B8, zinku dhe seleni ofrojnë flokë të shëndetshëm,
 • Vitamina E: kontribuoni në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ,
 • Vitamina B3: ndihmon në uljen e lodhjes.

Kjo kurë rekomandohet veçanërisht në rast të stresit, lodhjes, pas një shtatëzanie ose gjatë ndryshimeve të sezonit.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një kapsulë në mëngjes me një gotë ujë.

Rekomandohet një trajtim 3 mujor.

Nuk rekomandohet për gratë shtatzëna dhe gjatë gjidhënies.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Kapsula

Sasia

30

Nutrientët1 Kaps.%NRVs
Keratin35mg
-
Vitamin B3 16mg100%
Vitamin B850µg100%
Vitamin B61,4mg100%
Vitamin E12mg100%
Zinc10mg100%
Selenium 50µg 90,9%
Quinaquina Dry Extract 2,08mg-
Lista e Përbërësve
Pumpkin Seed Oil (Cucurbita Pepo), Fish Gelatin, Firming: Glycerol, Thickener: Yellow Beeswax, Keratin Protein Hydrolyzate, Zinc Sulfate, D Acetate, L Alpha Tocopherol, Nicotinamide, Emulsifier: Rapeseed Lecithin , Pyridoxine hydrochloride, Cinchona Pubescens dry extract, Sodium selenite, D-Biotin.
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Keratin Caps”

LART

×