- 20%

Klorane – Vaj i thatë multi-funksional për flokë e thatë dhe të dëmtuar me mango

Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,600 Lekë.

Vaj i thatë multi-funksional për flokë e thatë dhe të dëmtuar ndaj ekspozimit të tyre në diell, plazh, pishina etj.

Rezultati: Flokët janë të mëndafshtë, të mbrojtur dhe ruajnë shkëlqimin e tyre.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Vaj i thatë multi-funksional për flokë e thatë dhe të dëmtuar me mango

Mango njihet dhe përdoret për vetitë e saj ushqyese.Një eliksir bimësh për shumë qëllime, Klorane Mango Oil kondenson të gjitha virtytet e një kujdesi të madh në një produkt të vetëm. Ushqyes dhe rikuperues, ai rimbush intensivisht flokët e tharë pa i rënduar falë difuzionit të tij ultra-të lehtë dhe të thatë.Mbron flokët nga efektet e tharjes së pishinës dhe diellit.

 •  Formulë e papërshkueshme nga uji me filtra UV
 • Ushqen dhe mbron flokët e ekspozuar në diell
 • Mbron nga efektet e diellit, ujit të kripur, klorit
 • Lëmon fijet e flokëve për të parandaluar tharjen
 • Hidraton floket dhe ndihmon ne butesine e tyre
 • Flokë rrezatuese
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Spërkatni flokët e thatë ose lagur në cdo moment te ditës.Stiloni sipas dëshirës.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

150ml

SD Alcohol 39-C (Alcohol Denat), Isodecyl Neopentanoate, Isododecane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Coumarin, Fragrance (Parfum), Geraniol, Limonene, Linalool, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter (Mangifera Indica Seed Butter).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Vaj i thatë multi-funksional për flokë e thatë dhe të dëmtuar me mango”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART