- 20%

Klorane – Balsam me shegë, për flokë të lyer

1,280 Lekë

Balsami me shegë është ideuar për flokët e lyer, i ndihmon ato në ruajtjen e ngjyrës, forcimin e saj dhe riparon fibrat e flokëve.

Rezultati: Flokë të butë dhe rrezatues.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Për flokë të lyer

Balsami Klorane me Shegë  është një balsam i krijuar posaçërisht për kujdesin e flokëve të lyer. Ky produkt përmban një kompleks ngjyra sublimuese që i lejon produktit të kapë dhe rregullojë ngjyrën në flokë. Siguron një krehje të menjëhershme, rrit shkëlqimin dhe zgjat intensitetin e ngjyrës së flokëve duke mos lejuar oksidimin e ngjyrës.I pasur me Shegë ky trajtim mundëson që ngjyra të jetë e mbrojtur, e ringjallur dhe rrezatuese.

 • Ruan ngjyrën duke bllokuar pigmentet
 • Siguron riparim intensiv të keratinës dhe fibrave të flokëve
 • Intensiteti i ngjyrës dhe shkëlqimi mbrohen dhe përmirësohen
 • Antioksidantët natyrorë mbrojnë nga agresorët e jashtëm
 • Ndihmon në krehjen e menjëhershme të flokëve
 • Flokët janë të butë dhe rrezatues
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan

 Udhëzime për përdorim

Vendoseni në gjatesinë dhe majat e flokëve. Lëreni të veprojë per 2-3 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

 

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Alcohol, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Dicaprylyl Carbonate, Alcohol (Alcohol Denat), Behenamidopropyl Dimethylamine, Ceteareth-33, Benzoic Acid, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Hydrolyzed Wheat Protein, Phenoxyethanol, Polyquaternium-37, Punica Granatum Extract, Red 33 (CI 17200), Sodium Benzoate, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Balsam me shegë, për flokë të lyer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART