- 20%

Klorane – Krem dite për flokët me mango

1,360 Lekë

Krem dite për flokët me mango për riparim, hidratim dhe mbrojtje.

Rezultatet: Flokë të butë, me shkëlqim dhe pa maja të dyfishta.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem dite për flokët me mango

Kremi Klorane Leave-In me gjalpë mango ushqen dhe mbron flokët e thatë dhe të dëmtuar, me majat e dyfishta. Mango përdoret tradicionalisht për vetitë e saj ushqyese. Bërthama e saj përmban acide yndyrore me veti ushqyese dhe rindërtuese, nga e cila nxirret një gjalpë i përbërës në këtë krem flokësh. Me një teksture kremoze, ky krem ushqen, riparon dhe mbron gjatësinë dhe majat e dëmtuara të flokëve, pa i rënduar ato. Ndihmon zhdërvjellësinë e flokëve dhe lehtëson krehjen e tyre.

 • Ushqen, riparon dhe mbron flokët
 • Hidraton flokët
 • Mbron nga agresorët e jashtëm
 • Riparon majat e ndara dhe parandalon ndarjen e mëtejshme
 • Mbron nga efektet e tharjes nga diellit
 • Flokët janë të butë, me shkëlqim dhe stilohen lehtë
 • Vegan
 • Pa paraben, pa silikon

Udhëzime për përdorim

Shpërndani një sasi sa një luge çaji në të gjithë gjatësinë dhe majat e flokëve plotësisht të thara ose pasi ti keni tharë me peshqir. Stiloni sipas deshirës.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Dicaprylyl Carbonate, Mangifera Indica (Mango) Seed Butter (Mangifera Indica Seed Butter), Tocopheryl Acetate, Behentrimonium Chloride, Cetearyl Glucoside, Cetrimonium Chloride, Fragrance (Parfum), Geraniol, Isopropyl Alcohol, Linalool, Phenoxyethanol, Polyquaternium-37, Tocopherol, Yellow 5 (CI 19140), Yellow 6 (CI 15985).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Krem dite për flokët me mango”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART