- 20%

Klorane – Krem dite me shegë për flokë të lyer

1,360 Lekë

Kremi i ditës me shegë për flokët e lyer i mbron ato nga UV, ruan ngjyrën e flokëve dy herë më gjatë dhe i jep atyre shkëlqimin e nevojshëm.

Rezultate: Flokë të shëndetshëm dhe rrëzëllitës.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Krem dite me shegë për flokë të lyer

Kremi i ditës me shegë nga Klorane është krijuar posaçërisht për flokët e lyer, në mënyrë që t’i mbrojë ato nga UV. Shega është e pasur me agjentë të fuqishëm të rregullimit të ngjyrave në keratin, dhe me polifenole antioksiduese te cilat mbrojnë shkëlqimin e flokeve. Ekstrakti i shegës përdoret për të ndihmuar në ruajtjen e ngjyrës së flokëve mesatarisht dy herë më gjatë. ** Përdoret rregullisht dhe mbron ngjyrën nga agresionet e përditshme. Rrit shkëlqimin dhe zgjat intensitetin e ngjyrës së flokëve duke mos lejuar oksidimin e ngjyrës.

 • Ruan ngjyrën duke bllokuar pigmente
 • Filtrat ultra të përqendruar në UV mbrojnë ngjyrën e flokëve
 • Maksimizon intensitetin dhe shkëlqimin e ngjyrave
 • Ushqen thellësisht dhe riparon flokët
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Vendosni një sasi sa një lugë caji, shpërndajeni në gjatësinë dhe majat e flokëve, në flokë të thatë. Mos e shpëlani.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

125ml

Water (Aqua), Cetearyl Alcohol, Alcohol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Palmitate, Alcohol, BHT, Ceteareth-33, Cetearyl Glucoside, Cetrimonium Chloride, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Hydrolyzed Wheat Protein, Mica, Phenoxyethanol, Polyquaternium-37, Punica Granatum Extract, Red 33 (CI 17200), Sodium Benzoate, Titanium Dioxide (CI 77891), Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Yellow 6 (CI 15985)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Krem dite me shegë për flokë të lyer”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART