- 20%

Klorane – Balsam për flokë bjond me kamomil

Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,280 Lekë.

Balsami me kamomil për flokët bjond ushqen dhe riparon flokët, i ndihmon të ruajnë ngjyrën dhe i jep shkëlqim rrëzëllitës.

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Balsam për flokë bjond me kamomil
Më të prekshëm nga sulmet e rrezeve UV dhe nga drita, flokët bjond, gështenjë e hapur, ose me fije dëmtohen dhe humbasin shkëlqimin më shpejt.Balsami Klorane me Kamomil me teksturë të butë është krijuar për të siguruar shkëlqim për flokët bjond. Matricaria Recutita L është e pasur me apigeninë, një përbërës botanik aktiv me fuqi natyrale ndriçuese. Balsami ushqen flokët, i le ato të buta dhe rrëzëllitëse. Testuar dermatologjikisht.

 • Zverdh dhe ndriçon flokët bjond
 • Ushqen dhe riparon flokët
 • Rrit shkëlqimin
 • Flokët janë të butë dhe të lehtë për t’u krehur
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Pas shampos, vendoseni në gjatësi dhe skaje. Lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Water, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Palmitate, Dicaprylyl Carbonate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Propylene Glycol, Ceteareth-33, Lactic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Fragrance, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Salicylic Acid, Sorbic Acid, Tetrasodium EDTA, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Yellow 5, Yellow 6.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Balsam për flokë bjond me kamomil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART