- 20%

Klorane – Body Cupuaçu Rich Oil

2,720 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Body Cupuaçu Rich Oil

Klorane Body Cupuaçu Rich Oil është një vaj ushqyes për trupin. Formula e tij e pasur me gjalpë cupuaçu, një komponent ushqyes i cili përmirëson zonat më të thata të trupit tuaj si gjunjët dhe bërrylat. Gjatë gjithë kohës, prania e tocopherol-it në përbërjen e tij, ofron një veprim antioksidant që ndihmon në eliminimin e radikaleve të lira të lëkurës. Për më tepër, formulimi i tij ka 98% përbërës natyralë, ka teksturë të lehtë ushqyese dhe jo të yndyrshme, ju lejon të visheni menjëherë pas aplikimit të vajit. Ky vaj ka një aromë të lehtë të lules cupuaçu, me disa nota të lules freesia dhe qumësht pambuku. Ky produkt ushqen dhe i jep lëkurës një pamje të shëndetshme.

 • Përbërësit kryesorë: Gjalpi Cupuaçu ushqen lëkurën pasi është një zbutës shumë hidratues;
 • Tocopherol-i është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në eliminimin e radikaleve të lira në lëkurë.

Vaji i Klorane ushqen lëkurën e thatë dhe atë shumë të thatë.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni Klorane Body Cupuaçu Rich Oil në zonat e thata të trupit si gjunjët dhe bërrylat. Mos e spruconi në sy. Mos e nuhatni ose thithni. Përdoreni vetëm në zona të ajrosura mirë të trupit. Produkti mund të duket i turbullt për shkak të pranisë së përbërësve aktivë natyralë.

 • Koha e aplikimit: mëngjes dhe/ose mbrëmje
 • Mosha e përshtatshme: 10+
Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

150ml

CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE*. CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL)*. COCO-CAPRYLATE/CAPRATE*. OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL (OLEA EUROPAEA FRUIT OIL)*. SQUALANE*. THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER*. TOCOPHERYL ACETATE. ALPHA-ISOMETHYL IONONE. CITRAL. CITRONELLOL. FRAGRANCE (PARFUM). HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL)*. OLETH-10.TOCOPHEROL*.*Ingredientes de origem natural (98%)”

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Body Cupuaçu Rich Oil”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART