- 20%

Klorane – Body Cupuaçu Nourishing Shower Cream

800 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Body Cupuaçu Flower Nourishing Shower Cream

Një krem ​​trupi ultra ushqyes me gjalpë organik Cupuaçu dhe me lule Cupuaçu që pastron dhe qetëson lëkurën, me formulë të biodegradueshme.

Kremi i dushit Klorane Cupuaçu pastron dhe ushqen lëkurën falë një baze delikate pastrimi pa sapun, të pasur me lëndë ushqyese. Tekstura e tij kremoze hidraton intensivisht gjithë trupin dhe e kthen dushin në një moment të vërtetë kujdesi. Ky krem ​​dushi i formuluar pa sapun përmban gjalpë ushqyes Organik Cupuaçu. Me aromë lulesh Cupuaçu, me nota qetësuese të arrës Cupuaçu, freesia-s dhe vajit të kokosit.

 • Baza pastruese e butë, ka një pH neutral që rikthen lipidet në lëkurë gjatë dushit.
 • Tekstura e saj e lehtë pastron butësisht të gjitha llojet e lëkurës pa shkaktuar tharje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
 • E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël kremi në lëkurë të lagur. Shpëlajeni tërësisht.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Water (Aqua). Sodium Laureth Sulfate. Lauryl Betaine. Coco-Glucoside. Glyceryl Oleate. Acrylates Copolymer. Decyl Glucoside. Benzoic Acid. Caramel. Ceteareth-60 Myristyl Glycol. Citric Acid. Fragrance (Perfume). Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Seed Oil). Hydrogenated Palm Glycerides Citrate. Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride. Peg-7 Glyceryl Cocoate. Phenoxyethanol. Sodium Benzoate. Sodium Chloride. Sodium Hydroxide. Styrene / Acrylates Copolymer. Theobroma Grandiflorum Seed Butter. Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Body Cupuaçu Nourishing Shower Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART