- 20%

Klorane – Balsam përforcues për rënien e flokëve me kininë dhe vitaminë B

(3 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,280 Lekë.

Balsam përforcues me kininë dhe kompleks vitaminash B, për flokë të hollë dhe forcimin e tyre.

Rezultati: Ndalon rënien e flokëve, forcon dhe gjallëron flokët e hollë.

Përshkrimi i Produktit

Balsam përforcues për rënien e flokëve me kininë dhe vitaminë B

Balsami Klorane me Kininë dhe Vitamina B është krijuar si një plotësues i trajtimeve kundër rënies së flokëve. Ky balsam është i pasur me ekstraktin e kininës dhe një kompleks të vitaminave B (B5, B6, B8) me veti rigjallëruese. Kjo lejon të zgjatet efekti i shampos forcuese të aplikuar më parë. Ndihmon që flokët tuaj të gjejnë forcë, energji dhe shkëlqim.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

 • Për flokë të hollë dhe në rënie
 • Forcon flokët dhe ndihmon në trashësi të dukshme
 • Hidraton dhe ushqen boshtin e flokëve
 • Rikthen energjinë dhe gjallërinë në flokë të hollë
 • Lehtëson krehjen e flokëve
 • Vegan
 • Pa paraben
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Vendoseni në gjatësine dhe majat e flokëve, pasi keni përdorur shampon forcuese me kininë dhe vitaminë B. Lëreni për 2 deri në 3 minuta, dhe më pas shpëlajeni me ujë bollshëm.

Produkte plotësuese: Shampo me kininëKeratin Strength Spray

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Water (Aqua)*. Hydroxypropyl Starch Phosphate. Cetearyl Alcohol. Behenamidopropyl Dimethylamine*. Glycerin*. Coco-Caprylate/Caprate*. 1,2-Hexanediol. Cinchona Succirubra Bark Extract*. Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract*. Caffeine. Biotin. Niacinamide. Panthenol. Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil (Helianthus Annuus Seed Oil)*. Alcohol*. Benzoic Acid. Ceteareth-33. Citric Acid*. Fragrance (Parfum). Lactic Acid*. Pantolactone. Potassium Sorbate. Pyridoxine Hcl. Sodium Benzoate. Tocopherol*. Trisodium Ethylenediamine Disuccinate

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  33%
  4 Yje
  67%
  3 Yje
  33%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
3 përshtypje për Klorane – Balsam përforcues për rënien e flokëve me kininë dhe vitaminë B
 • Senada J. (blerës i verifikuar)

  Nuk kam vene re ndonje ndryshim tek floket .

 • Irma P. (blerës i verifikuar)

  Kremi bashk me shampon më pëlqejn shumë . I lënë të lehtë dhe jo të thatë flokët e mij super të holl

 • Joana S.

  Balsami e zbut flokun dhe e le me arome te mire. Do e rekomandoja per cdo lloj floku.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART