- 20%

Klorane – Balsam për flokë pa shkëlqim me Manjolë

Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,280 Lekë.

Balsami me manjolë krijuar posaçërisht për flokë të thatë  dhe pa shkëlqim, ofron hidratim nga rrënja dhe shkëlqim rrezatues.

Rezultati: Flokë të butë, voluminozë dhe  rrëzëllitës.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane – Balsam për flokë pa shkëlqim me Manjolë

Balsami Klorane me manjolë është një balsam i formuluar posaçërisht për kujdesin e flokëve të thatë, të dëmtuar e pa shkëlqim. Ky balsam përmban një përzierje unike të ekstrakteve të dyllit të manjolës dhe një kompleks aktivizues të shkëlqimit. Shkrihet menjëherë në flokë në mënyrë që të hidratojë në thellësi dhe për t’i kthyer shkëlqimin e tij natyral. Xheli dhe tekstura jo-yndyrore e balsamit mundësojnë një krehje të menjehershme pa rënduar flokët. Shpejt, flokët tuaj do të jenë më të ndritshëm, më të butë, të lehtë dhe do të ndahen më lehtë gjatë larjes.

Magnolia, përbërësi kryesor natyral, kultivohet në Francën Jugperëndimore, në tokë ranore, të ujitur. Polimeri për aktivizimin e shkëlqimit përmirëson shkëlqimin dhe ndihmon në krehje. Agjentët anti-statikë zvogëlojnë procesin e elektrizimit tek floku dhe ngatërrimin.

Formuluar pa parabene, sulfate, klorur natriumi. Testuar nën kontrollin dermatologjik. Paketimi Eco-Friendly përbëhet nga 55% HDPE i ricikluar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni balsamin në gjatësinë dhe majat e flokëve pasi të keni përdorur shampon. Lëreni 2-3 minuta të veprojë dhe shpëlani flokët.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Water (Aqua), Vinegar (Acetum), Hydroxypropyl Starch Phosphate, Dimethicone, Benzoic Acid, Benzyl Salicylate, Bht, Caramel Cetrimonium Chloride, Citronellol, Coco-Glucoside, Fragrance (Parfum), Hydroxypropyl Guar, Laureth-7, Linalool, Magnolia Grandiflora Leaf Extract, Oleth-10, Phenoxyethanol, Polyquaternium-37, Polyquaternium-74, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Styrene/Acrylates Copolymer, Yellow-5 (CI19140).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Balsam për flokë pa shkëlqim me Manjolë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART