- 20%

Klorane – Balsam për të gjithë tipet e flokëve me tërshërë

1,280 Lekë

Balsam me qumësht tërshëre për të gjithë familjen.

Rezultati: Ndihmon në  krehjen e flokëve, i jep atyre butësinë dhe shkëlqimin e munguar.

Përshkrimi i Produktit

Balsam me qumësht tërshëre – Për të gjithë llojet e flokëve

Balsami ultra-i butë Klorane me qumësht tërshëre është një balsam për të gjithë familjen (të rritur / fëmijë nga 3 vjeç) dhe i përshtatshëm për të gjithë llojet e flokëve.Zbutësi me teksturë të lëngshme respekton ekuilibrin natyror të flokëve, ka një veprim qetësues mbi skalpin, ndihmon në krehjen e tyre dhe u jep një prekje të butesisë ekstreme.

Testuar nën kontrollin dermatologjik dhe pediatrik.

 • Lehtëson krehjen e flokëve
 • Riparon dhe ushqen flokët
 • Eliminon elektricitetin
 • Flokë më të lehtë, me shkëlqim dhe me pamje të shëndetshme
 • Vegan
 • Pa silikon

Udhëzime për përdorim

Pas përdorimit të shampos, vendosni balsamin në gjatësinë dhe majat e flokëve. Lëreni të veprojë për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni me ujë  të  bollshëm.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Sasia

150ml

WATER (AQUA), CAPRYLIC / CAPRIC TRIGLYCERIDE, INULIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PROPYLENE GLYCOL, LAURYL GLUCOSIDE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, 1, 2-HEXANEDIEL, EXTRIMONTI (CITENA SATIVAIOL, EXTRIMONTI) KETHYDROXYSTEARATE, 1, 2-HEXANEDIEL, OTRATONTI (KETHELDIA), KETRANTIAL, KETRANTIA, AVENIDIOL, EXTRATIUM, KITERNADIEL, EXTRATIUM, AVENATIVA SATIVA, OTRATONTI, AVENATIVA, KETERNADIEL, OTRATONTI, 2-HEXANEDIELO , FRAGRANCE (PERFUME), GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-37

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Balsam për të gjithë tipet e flokëve me tërshërë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART