- 20%

Klorane – Balsam me fibra lini për flokë me volum

1,280 Lekë

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Volume Fine Hair Conditioner Volume with Organic Flax

Balsami për flokë Klorane me fibra lini është një përkujdesje për flokët pa i rënduar që siguron mbajtje dhe volum që nga rrënja.

Menjëherë, flokët do të kenë plot volum dhe elasticitet.

 • Pa silikon, pa vajra minerale.
 • Formula e biodegradueshme.
 • 95% e përbërësve janë me origjinë natyrale.
 • Prodhuar në Francë.

Udhëzime mbi përdorimin

Pasi të keni përdorur shampon me fibra liri, aplikoni balsam në gjatësinë dhe majat e flokëve. Lëreni për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni mirë.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Water (Aqua)*, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Behenamidopropyl Dimethylamine*, Vinegar (Acetum)*, Pentylene Glycol*, Linum Usitassimum (Linseed) Seed Extract (Linum Usitatissimum Seed Extract)*, Fragrance, Lactic Acid*, Limonene, Propylene Glycol*, Sclerotium Gum*, Sodium Benzoate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Balsam me fibra lini për flokë me volum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART