- 20%

Klorane – Balsam me Cupuaçu për flokë të thatë dhe të dëmtuar

(1 përshtypje mbi produktin)

1,280 Lekë 1,600 Lekë

Balsami me gjalpë Cupuaçu është ideal për flokët ekstremisht të thatë dhe të dëmtuar, madje për këtë kategori mund të përdoret dhe si larës duke zëvendësuar shampon.

Rezultati: Flokë të shëndetshëm, që krihen lehtësisht dhe plot shkelqim.

Kategoritë: , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Balsam me gjalpë Cupuaçu për flokë të thatë dhe të dëmtuar

Balsami Klorane me gjalpë Cupuaçu  është një zbutës për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar që ndihmon në krehjen e menjëhershme të flokëve, ushqen thellësisht dhe riparon fibrat e tyre deri në maja. Flokët janë më të fortë, të butë, me shkëlqim dhe të thjeshtë për tu stiluar. Është ideal për të disiplinuar flokët me onde, kaçurrela, të djegur. Për flokët ekstremisht të thatë, ajo mund të përdoret si larës në vend të shampos tuaj të zakonshme. Formula e biodegradueshme (OECD 301B) – Tolerancë e lartë.

 • Flokët krihen menjëhere, zbut ashpërsinë
 • Ushqen thellë flokët pa i rënduar ato
 • Forcon fibrat e dëmtuara të keratinës
 • Mbron nga prishja ose dëmtimi në të ardhmen
 • Për flokë shumë të thatë, mund të përdoret si larës
 • 96% formulë me origjinë natyrale
 • Formulë e biodegradueshme
 • Vegan

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në flokë të lagur, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe me pas shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

WATER (AQUA), GLYCOL PALMITATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL (COCOS NUCIFERA OIL), BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, CETEARYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, BETAINE, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER, 1,2-HEXANEDIOL, BENZOIC ACID, CARAMEL, CETEARYL GLUCOSIDE, FRAGRANCE (PARFUM), GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL (HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL), LACTIC ACID, TOCOPHEROL

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Klorane – Balsam me Cupuaçu për flokë të thatë dhe të dëmtuar
 • Avatar

  Almanela L.


  Sherbimi shume i mire .Farma city cmimet me te mira ne treg.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART

×