- 20%

Klorane – Baby krem hidratues

1,280 Lekë 1,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Klorane Baby krem hidratues është ideal për hidratimin e përditshëm të lëkurës delikate të bebes.

Formula natyrale e kremit është me bazë lulet e kalendulës nga kultura organike. I pasur me agjentë hidratues dhe vajra natyrale, formula e butë hidraton butësisht lëkurën normale në të thatë, e qetëson dhe e mbron nga tharja.

Mund të përdoret që nga lindja, për foshnjat dhe fëmijët. I përshtatshëm për lëkurën e fytyrës dhe trupit.

E testuar nën kontroll pediatrik. 97% e përbërësve janë me origjinë natyrale.

Firma

Klorane

Mosha

Fëmijë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

WATER (AQUA). GLYCERIN. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CARTHAMUS TINCTORIUS (SAFFLOWER) SEED OIL (CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL). BEHENYL ALCOHOL. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. BENZOIC ACID. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. CAPRYLYL GLYCOL. FRAGRANCE (PARFUM). GLYCERYL LINOLEATE. GLYCERYL LINOLENATE. GLYCERYL OLEATE. GLYCERYL PALMITATE. GLYCERYL STEARATE. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL (GLYCINE SOJA OIL). ISOLEUCINE. POLYSORBATE 80. PROPYLENE GLYCOL. SODIUM HYDROXIDE. TOCOPHEROL. TOCOPHERYL ACETATE. XANTHAN GUM. [Updated 15-11-2018]

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Baby krem hidratues”

LART

×