- 20%

Klorane – Baby Gentle Cleansing Gel (0m+)

1,440 Lekë 1,800 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Klorane Baby Gentle Cleansing Gel është ideale që nga lindja, për lëkurë normale.

Kjo formulë e biodegradueshme përbëhet nga Kalendula me veti zbutëse, nga kultura organike. E pasur me agjentë hidratues, formula me aromë të butë dhe relaksuese pastron butësisht, lëkura është e mbrojtur nga tharja dhe flokët krihen me lehtësi. Nuk irriton sytë.

E testuar nën kontroll pediatrik.

Firma

Klorane

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

500ml

Water (Aqua). Glycerin. Ceteareth-60 Myristyl Glycol. Coco-Glucosides. Zinc Coceth Sulfate. Sodium Cocoamphoacetate. Polysorbate 20. Fragrance (Perfume). Ascorbyl Palmitate. Calendula Officinalis Flower Extract. Citric Acid. Disodium Laureth Sulfosuccinate. Glyceryl Oleate. Hydrogenated Palm Glycerides Citrate. Isoleucine. Laureth-3. Lecithin. Maleic Acid. Polysorbate 80. Propylene Glycol. Sodium Benzoate. Sodium Chloride. Sodium Hydroxide. Tocopherol. Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Baby Gentle Cleansing Gel (0m+)”

LART

×