- 20%

Klorane – Shampo detoks me mente

1,040 Lekë 1,300 Lekë

(Anti-Pollution Detox Shampoo)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane shampo detoks me mente është një shampo me efekt freskues që pastron intensivisht skalpin e kokës dhe flokët që ekspozohen çdo ditë në ndotjen e ambientit. Eleminon papastërtitë duke respektuar balancën e skalpit të kokës. Mentja është përdorur prej shekujsh për vetitë e saj tonifikuese dhe rifreskuese. Menta Aquatica L. është e njohur për përqendrimin e lartë në polifenole me veprim antioksidant.

Që nga aplikimi i parë, ofron një ndjesi të vërtetë freskie. I detoksifikuar, floku është i lehtë dhe plot shkëlqim. Me një formulë të biodegradueshme, është e përshtatshme për flokë natyrale ose të lyer.

E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur dhe lëreni të veprojë për disa minuta. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Klorane

Forma

Shishe

Mosha

Të gjithë

Water (Aqua), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Zinc Coceth Sulfate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Laureth-3, Sodium Cocoamphoacetate, Maleic Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Acylus Carl, Acid, , Fragrance (Perfume), Green 5 (Ci 61570), Limonene, Linalool, Mentha Aquatica Flower / Leaf / Stem Extract, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil (Mentha Viridis Leaf Oil), Menthol, Propanediol, Sodium Benzote Sodium Hydroxide, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Shampo detoks me mente”

LART

×