- 20%

Klorane – Balsam mbrojtës detoks me mente

1,160 Lekë 1,450 Lekë

(Anti-Pollution Protective Conditioner with Aquatic Mint)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Klorane Balsam mbrojtës me mente është një balsam natyral që zbut menjëherë flokët dhe mundëson një mbrojtje efektive për flokët tuaj.

Ky balsam i formuluar me bazë mente akuatike, e përdorur për vetitë rigjallëruese dhe freskuese dhe për përqendrimin e lartë në polifenole. Që nga aplikimi i parë, flokët janë më të shkrifët dhe më të mbrojtur ndaj ndotjes së ambientit. Ato janë të lehtë, krehen më me lehtësi dhe janë plot ndriçim.

I përshtatshëm për flokë natyralë ose të lyer.

E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni pas shampos në gjatësinë e flokëve. Lëreni të veprojë 2-3 minuta dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Water (Aqua), Behenamidopropyl Dimethylamine, Behenyl Alcohol, Betaine, Glycerin, Dicaprylyl Carbonate, Lactic Acid, Hydroxypropyl Starch Phosphate, C14-22 Alcohols, Caprylic/ Capric Triglyceride, Benzyl Salicylate, C12-20 Alkyl Glucoside, Citric Acid, Fragrance (Parfum), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Linalool, Mentha Aquatica Flower/Leaf/Stem Extract, Menthol, Phenoxyethanol, Propanediol, Salicyclic Acid, Sodium Benzoate, Tocopherol, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Balsam mbrojtës detoks me mente”

LART

×