- 20%

Klorane – Deodorant spray me ekstrakte të Altheas (efikasitet 24h)

(4 përshtypje mbi produktin)

1,200 Lekë

I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme, fal ndjesinë e pastertisë dhe freskisë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Althea Deodorant Spray Legere 24H

Klorane Spray Deodorant 24HR me ekstrakte te Altheas së bardhë është pa kripëra alumini dhe neutralizon në mënyrë efektive aromat e trupit gjatë 24 orëve duke respektuar procesin natyror të djersitjes.Aromë e këndshme dhe e lehtë që lë një ndjesi freskie dhe butësie.
Pa paraben .

 •  Respekton procesin natyror të djersitjes
 • Qetëson edhe lëkurën më të ndjeshme
 • Pa kripëra alumini, nuk lënë shenja në veshje
 • Jep ndjesi freskie në lekurë

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në lekurë të pastër dhe të thatë.

 

Firma

Klorane

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

125ml

Aqua, Sd Alcohol 39-C (Alcohol Denat), Thriethyl Citrate, Althaea Officinalis Root Extract, Dimethyl Phenylpropanol, Parfum (Fragrance), Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Nitrogen.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për Klorane – Deodorant spray me ekstrakte të Altheas (efikasitet 24h)
 • Gloria K. (blerës i verifikuar)

  Mban nje arome te fresket pastertie. Ka efektin e 24 oreve. Nuk te shkakton irritim. Sasia e paket e alkoolit ben qe te mos e ndjesh fare qe ka alkool. Me ne fund pas sh provash kam gjetur ate qe po kerkoja.

 • Silva L. (blerës i verifikuar)

  Super aroome i lehte e i fresket. Do ta marr perseri

 • Marinela N. (blerës i verifikuar)

  Vertete shume i mire!

 • .

  Si nje njeri qe ka provuar shuume linja deodorantesh, Klorane eshte padyshim me i miri. Super efikas dhe ka arome te fresket.Nuk le njolla dhe nuk irriton lekuren. E justifikon shume mire cmimin.E rekomandoj plotesisht!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART