- 20%

Klorane – Deodorant me ekstrakte të Altheas (Roll-on)

1,080 Lekë

I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme, fal ndjesinë e pastertisë dhe freskisë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Althea Deodorant Bille
Klorane Roll On Deodorant 24HR me ekstrakte te Altheas së bardhë është pa kripëra alumini dhe neutralizon në mënyrë efektive aromat e trupit gjatë 24 orëve duke respektuar procesin natyror të djersitjes.Aromë e këndshme dhe e lehtë që lë një ndjesi freskie dhe butësie.
Pa paraben .

 •  Respekton procesin natyror të djersitjes
 • Qetëson edhe lëkurën më të ndjeshme
 • Pa kripëra alumini, nuk lënë shenja në veshje
 • Jep ndjesi freskie në lekurë

Udhëzime për përdorim

Aplikojeni në lekurë të pastër dhe të thatë.

Firma

Klorane

Linja

Althea

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

40ml

Aqua, Sd Alcohol 39-C (Alcohol Denat), Thriethyl Citrate, Althaea Officinalis Root Extract, Dimethyl Phenylpropanol, Parfum (Fragrance), Pentylene Glycol, Propylene Glycol, Nitrogen.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Klorane – Deodorant me ekstrakte të Altheas (Roll-on)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART