Kleraderm – Vaj për lëkurën e bebit

2,460 Lekë

Baby Oil

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Përzierje e vajrave të veçantë të përzgjedhur për kujdesin e lëkurës të porsalindurve dhe grave shtatzanë. Rrit dukshëm hidratimin, elasticitetin dhe tonin e lëkurës.

> Vaj i bajameve të ëmbla/ Vaj i farave të rrushit/ Vaja nga fara e kanabis/ Vaj avokado/ Vaj ulliri: Vajra të pasur me vitamina (A, B, D, E, PP) dhe acide yndyrore me veti thelbësore në rigjenerimin qelizor. Kanë veti të larta zbutese dhe ushqyese të lëkurës.
> Vitamina E: stimulon proçeset rigjeneruese të qelizave dhe lufton formimin e radikaleve të lira.

> Pa paraben
> Pa ngjyrues
> Nuk përmban konservantë
> Nuk përmban vajra minerale
> Pa parfum
> Dermatologikisht i testuar

Përdorimi:
Ideal për kujdesin e lëkurës tek gratë shtatzanë, me një veprim intensiv parandalues kundër shenjave të lëkurës (strijave). Aplikojeni 2 herë në ditë në zonat që doni deri në përthithjen totale.
Kujdesi për fëmijët: Aplikojeni butësisht mbi lëkurën e kokës dhe në trup.

Firma

Kleraderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

125ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kleraderm – Vaj për lëkurën e bebit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART