- 51%

Kleraderm – Shampo bebesh e butë

Original price was: 1,650 Lekë.Current price is: 815 Lekë.

Baby Shampoo Extra Gentle

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Shampo super delikate për fëmijë me bazë mjalti për higjenën e përditshme të fëmijës. Respekton ekuilibrin delikat të lëkurës së kokës dhe trupit të foshnjave dhe fëmijëve falë proteinave të mollës. Shplahet lehtshëm dhe ndihmon në zbutjen e flokëve duke zgjidhur nyjet e krijuara në flokët e foshnjave. Tolerancë e lartë, zbutës, hidratues, nuk irriton syte, hipoalergjik.

> Derivate aminoacide nga fruti i mollës: respekton barrierat natyrale të lëkurës.
> Panthenol: hidratues dhe qetësues në rastet e irritimit të lëkurës.

> Pa paraben
> Nuk përmban silikon
> Pa SLS
> Nuk përmban ngjyrues artificial
> E testuar për Nikel
> Dermatologjikisht e testuar

Përdorimi: Aplikojmë një sasi të vogël të produktit dhe e mesazhojmë lehtë në flokët dhe trupin e fëmijës. Shplahet me ujë të bollshëm.

Firma

Kleraderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kleraderm – Shampo bebesh e butë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART