Kleraderm – Qumësht banjoje

1,850 Lekë

Baby Milk Bath

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Larës dhe pastrues në trajtë kremi për higjenën e përditshme të foshnjave të porsalindur por dhe të fëmijëve. I formuluar veçanërisht për lëkurat sensitive të foshnjave, i përshtatshëm për fytyrë, trup dhe në çdo ndërrim pelenash. Formula e Milk Bath me veti qetësuese dhe zbutëse, i ofron fëmijes suaj një ndjenjë lehtësuese dhe një freski të qëndrueshme për disa orë në vazhdim.

Përbërësit

 • Vaj bajame e ëmbël : i pasur me acid linoleik (omega 6)dhe me vitaminat A, B1, PP, B5 dhe B6. Ka veti zbutëse dhe ushqyese.
 • Vaj i farave të rrushit : i pasur me acidet yndyrore (omega 3 dhe omega 6). Veçanërisht për lëkurat e thata dhe të dehidratuara.
 • Vaj avokado: vaj vegjetal i pasur me vitaminat A, D dhe E, me veti ushqyese, zbutëse dhe filtrues i rrezeve UV.

> Pa paraben
> Pa silikon
> Nuk përmban SLS
> Nuk përmban ngjyrues artificial
> I testuar për Nikel
> Dermatologjikisht i testuar

Përdorimi:
Ndërrim pelenash: Aplikoni produktin në një sfungjer të lagur dhe pastroni lëkurën e femijës. Shplajeni me ujë të bollshëm.
Banjo totale: Aplikoni qumështin direkt në trupin e fëmijës ose mund të hidhni 3-4 tapa në ujë. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Firma

Kleraderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kleraderm – Qumësht banjoje”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART