- 50%

Kleraderm – Pomadë bebesh me oksid zinku

Original price was: 1,530 Lekë.Current price is: 770 Lekë.

Baby Pomade with Zinc Oxide

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Një pomadë ideale për kujdesin e përditshëm gjatë ndërrimit të pelenës tek foshnjat dhe fëmijët. Me veti efikase për mbrojtjen e lëkurës ndaj agresionit të urinës, jashtëqitjes dhe izolimit të pelenës. Ndihmon në kufizimin e rritjes bakteriale, redukton dhe parandalon skuqjen dhe ndjenjën e shqetësimit tek fëmijët. Ofron freski dhe butësi që zgjat për një kohë të gjatë.

Përbërësit:

> Shea Butter: specifik për trajtimin e lëkurës së thatë e të dehidratuar falë veprimtarisë së tij të lartë ushqyese dhe qetësuese.
Oksid zinku: përthithës dhe qetësues i irritimeve
> Vaj bajame e ëmbel / Vaj kajsie / Vaj jojoba / Vaj avokado / Vaj trëndafili i egër: të pasura me acide yndyrore esenciale të tilla si omega 3, omega 6, omega 9, dhe vitaminat A, B, D, E dhe PP, me veti të shkëlqyera ushqyese dhe qetësuese. Për këtë arsye rekomandohen për lëkurë të thatë, të dehidratuar, dhe me patologji dermatologjike.

> Pa paraben
> Nuk përmban ngjyrues artificial
> E testuar për Nikel
> Dermatologjikisht e testuar

Përdorimi: Çdo ditë pas çdo pastrimi dhe ndërrimi të pelenave. Masazhohet butësisht deri në përthithjen totale. Pa shplarje.

Firma

Kleraderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

100ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kleraderm – Pomadë bebesh me oksid zinku”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART