Kleraderm – Gaia Pastrues intim

1,520 Lekë

Gaia Cleansing Solution

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Larësi intim Gaia, me pH 4.5 ka përmbajtje vaj të pemës të çajit (tea Tree oil). Eshtë një larës me sistem delikat pastrimi veçanërisht për higjenën ditore të zonës së jashtme gjenitale. Respekton pH acidik të zonës vaginale duke mbajtur të paprekur balancën hidrolipidike dhe florën bakteriale të lëkurës. Rekomandohet të përdoret në higjenë të përditshme, në rast të skuqjeve dhe irritimeve vaginale, në rast të tharjeve të zonës intime.

> Malva sylvestris / Althea Officinalis: të pasura me mucilagje mbrojnë shtresën epiteliale duke dhuruar një ndjesi freskuese dhe efekt anti irritues.
> Tea tree oil: Me veti të larta antiseptike dhe veti të menjëhershme qetësuese.
> Vaj esencial mente: veti freskuese dhe aromatizuese.
> Proteina drithërash (Grain proteins): çlirojnë një ndjenjë të këndshme në lëkurë pas përdorimit dhe për një kohë të gjatë në lëkurë.

Firma

Kleraderm

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kleraderm – Gaia Pastrues intim”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART