Kleraderm – Emulsion trupi hidratues dhe ushqyes për fëmijë

2,150 Lekë

Baby Body Emulsion

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Krem trupi me veti hidratuese dhe ushqyese ideale për lëkurën e brishtë dhe delikate të fëmijëve. Përzierja e vajrave natyrale përmirëson dukshëm hidratimin dhe elasticitetin e lëkurës. Forcon dhe riparon barrierën hidrolipidike, parandalon skuqjet dhe irritimet.

Përbërësit:

> Vaj bajame e ëmbël, vaj avokado, vaj makadamia, vaj ulliri, vaj nga fara e kanabisit: të pasura me acide yndyrore si omega 3 dhe omega 6 si dhe vitamina A, B, D, E, PP. Të përshtatshme për lëkura të ndjeshme, të dehidratuara. Kanë veti të larta ushqyese dhe hiratuese.
> Acid hialuronik & Betaglukane & Aloe Vera xhel : veti hidratuese të thella, zbutëse dhe mbrojtëse të lëkurës.

Përdorimi: Çdo ditë pas ndërrimit të pelenës ose banjos së fëmijës aplikojeni në lëkurë. Masazhojeni lehtë deri në përthithje totale. Pa shplarje.

Firma

Kleraderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kleraderm – Emulsion trupi hidratues dhe ushqyes për fëmijë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART