Kleraderm – Emulsion mbrojtes ndaj diellit (SPF 50+)

2,460 Lekë

Baby SPF 50+

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion mbrojtës ndaj rrezeve UVA/UVB, favorizon hidratimin e lëkurës së fëmijës nën ekspozimin diellor duke reduktuar rrezikun e djegieve dhe acarimeve. Një formulë inovative pa aromë, rezistencë të lartë ndaj ujit, rërës dhe djersitjes.

> Titanium Dioxide : filtër fizik me një tolerancë të lartë në lëkurë.
> Shea Butter: Ideal për ushqyerje të lëkurës dhe qetësuese.
> Vaj avokado / Vaj susami: të pasura me vitamina dhe acide yndyrore me veti rigjeneruese, ushqyese dhe hidratuese.

> Pa paraben
> Pa ngjyrues
> Pa parfum
> Pa vajra minerale
> Dermatologjikisht i testuar
> Rezistent kundër ujit

Firma

Kleraderm

Mosha

Fëmijë

Forma

Shishe

Sasia

150ml

SPF

50+

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kleraderm – Emulsion mbrojtes ndaj diellit (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART