KIT & KIN – Pants

1,600 Lekë

Përshkrimi i Produktit

KIT & KIN pants 

Nëse i vogli juaj ka filluar të bëhet më aktiv, është koha të kaloni te KIT & KIN pants.
KIT & KIN pants janë perfekte për ndërrim të shpejtë dhe të lehtë. Përbehen nga shtresa e thatë e cila shërben për të  shmangur menjëherë lagështinë, duke e mbajtur pjesën e poshtme të foshnjës të rehatshme. Bërthama thithëse e teknologjisë së lartë zgjat deri në 12 orë dhe pelenat kanë mansheta të sigurta të lagështirës për të parandaluar rrjedhjet.

 • Miqësore me mjedisin – E përbërë nga materiale të qëndrueshme, me bazë bimore.
 • Tharje e menjëhershme – Shtresë me performancë të lartë për tharje të menjëhershme
 • Teknologjia e kanaleve – Lëngu shpërndahet në mënyrë të barabartë, pa rrjedhje, duke ofruar  komoditet optimal
 • Ndërrim i lehtë – Tërhiqni me një lëvizje anët e manshetave për heqje të shpejtë.
 • Shumë tërheqëse – Modele të adhurueshme me dizenjime të kafshëve në çdo paketim

KIT & KIN pants vijnë në 3 madhësisë:

 • KIT & KIN pants 4  rekomanohen  për peshën që varion nga 9 në 15 kg, foshnja deri në 6 muajsh deri në dy vjeç. Çdo fëmijë është i ndryshëm, kështu që gjithçka varet nga madhësia që i përshtatet më së miri vogëlushit tuaj. Dizajni i adhurueshëm i hipopotamit dhe leopardit sigurojnë që ato të jenë më argëtuese për ju dhe eksploruesin tuaj të vogël.
 • KIT & KIN pants 5  janë të përshtatshme për fëmijët  +20 muajsh ose me peshë +11 kg. Kjo sigurisht që mund të ndryshojë shumë, në varësi të gjatësisë, peshës dhe preferencave të vogëlushit tuaj. Vjen me 2 dizajne argëtuese zebër dhe luan.
 • KIT & KIN pants 6 janë të përshtatshme për fëmijët  +2,5 vjeç ose + 14 kg. Në këtë moshë, KIT & KIN pants 6 janë gjithashtu të shkëlqyera si një menyrë sigurimi për përdorim gjatë natës. Vjen me 2 dizajne argëtuese pyjore, iriq dhe dhelpër.

Info. Shtesë

Firma

Kit & Kin

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

4 (9-14kg), 5 (11+kg), 6 (+14kg)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “KIT & KIN – Pants”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART