Kit & Kin – Baby Wipes

510 Lekë

Kit & Kin letra të lagura për fëmijë

Përshkrimi i Produktit

Kit & Kin Baby Wipes

Kit & Kin Baby Wipes përmban 60 peceta të lagura për fëmijë miqësore me mjedisin dhe hipoalergjike. Pecetat janë shumë të buta, natyrale dhe me cilësi premium. Të krijuara posaçërisht për fëmijë pa klor apo kimikate të ashpra.

Përfitimet e produktit:

 • Pecetat janë të ndërthurura në mënyrë të tillë për heqjen një nga një nga paketimi duke shmangur kështu nxjerrjen e sasive të panevojshme dhe shpërdorimin e tyre.
 • Kapak lehtësisht i hapshëm dhe komod.
 • Paketim i riciklueshëm i përbërë 50% me materiale të ricikluara.
Firma

Kit & Kin

Mosha

Fëmijë

Forma

Peceta

Sasia

60

Aqua, Malic Acid, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kit & Kin – Baby Wipes”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART