Kendamil – Cauliflower, Broccoli & Tomato Bake (6m+)

670 Lekë

Dridhëra të gërshetuara me shije perimesh të freskëta Brokoli, lulelakër dhe domate për foshnja mbi 6 muajsh

Përshkrimi i Produktit

Kendamil Cauliflower, Broccoli & Tomato Bake (6m+)

Cauliflower, Broccoli & Tomato Bake cereal është një përzierje dridhërash dhe perimesh e përshtatshme për foshnjat mbi 6 muajsh.

 • Produkt vegjetarian me perime të freskëta.
 • Ingredientët: Qumështi, Brokoli, Domatja, Lulelakra dhe Misri janë të pasur me vlera ushqimore, vitamina: A, D, E, C, B1, B6 si dhe minerale esencialë.
 • Pa përmbajtje sheqeri dhe vaj palme.
 • Produkt i vlerësuar me çmim nga UK MOMS.
 • Ushqim i përshtatshëm për foshnja mbi 6 muajsh.

Udhëzime mbi përdorimin

 1. Vendosni afërsisht 2 lugë gjelle (20 g) drithëra në një tas.
 2. Më pas shtoni afërsisht 4 lugë gjelle (60 ml) ujë të ngrohtë (të zier së fundmi).
 3.  Përziejini mirë, lëreni të ftohet dhe kontrolloni temperaturën përpara se ta shërbeni.
Firma

Kendamil

Mosha

Fëmijë

Forma

Kuti

Sasia

150gr

Cereals (49%) (Rice flour, Maize flour), Skimmed milk powder (26%), Maltodextrin, Vegetable sunflower oil, Vegetables flakes (3%)(Cauliflower, Tomato, Broccoli, Onion, Spinach), Minerals (Calcium carbonate, Ferric pyrophosphate, Zinc sulphate), Natural flavourings, Yeast extract, Vitamins (Vitamin A, Vitamin D3, Vitamin E, Vitamin C, Vitamin B1, Vitamin B2, Vitamin B6, Niacin, Folic acid, Pantothenic acid, Biotin).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Kendamil – Cauliflower, Broccoli & Tomato Bake (6m+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART