- 10%

Jowae – Xhel pastrues purifikues për lëkura të yndyrshme

(1 përshtypje mbi produktin)

1,161 Lekë

(Purifying Cleansing Gel)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Jowaé Purifying Cleansing Gel me lumifenole antioksidante dhe ekstrakt Lotusi të shenjtë pastron dhe purifikon lëkurat e yndyrshme, edhe ato më të ndjeshmet.

Ky xhel pastron butesisht, largon yndyrën e tepërt dhe përmirëson teksturen e lëkurës. Lëkura është e pastruar nga të gjithë papastërtitë, e pastër dhe me shkëlqim.

89% e përbërësve janë me origjinë natyrale. Pa sapun, pH fiziologji. Pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minnerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikone, pa ngjyrues sintetik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua (Water), Sodium Cocamphoacetate, Glycerin, Peg-120 Methylglucose Dioleate, Citric Acid, Disodium Cocoyl Glutamate, Parfum (Fragrance), Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Capryloyl Glycide, Sodium Chloride, Hydroxyacetophenone, Chlorphenesin, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Citrate, Sempervivum Tectorum Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate.

Pështypjet mbi produktin
 • 3
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  50%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Jowae – Xhel pastrues purifikues për lëkura të yndyrshme
 • Per cmimin qe ka eshte lares i mire, delikat nuk e than ose terheq lekuren. Problemi qendron tek shishja e cila hedh sasi shume te medha duke bere keshtu harxhimin me te shpejte te produktit

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART