- 15%

Jowae – Vitamin-Rich Energizing Moisturizing Gel

2,006 Lekë

In stock

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Jowae Vitamin-Rich Energizing Moisturizing Gel është një përkujdesje rivitalizuese me teksturë xhel-ujë, për lëkurën e dehidratuar dhe pa jetë. Formula përmban ektrakt Kumquat, i pasur me vitamina, si dhe lumifenole antioksidantë dhe kafeinë energjizuese.

I përshtatshëm për të gjithë llojet e lëkurave dhe për ato më sensitivet.

Rezultati

Lëkura është e hidratuar në thellësi për 24 orë, është dukshëm e rivitalizuar dhe plot freski. Jo komedogjenike.

 • E formuluar pa paraben, pa fenoksietanol, pa vajra minerale, pa përbërës me origjinë shtazore, pa silikone, pa ngjyrues sintetikë.
 • E testuar nën kontroll dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes në fytyrë të pastër.

Firma

Jowae

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

40ml

Përbërësit
Aqua / Water / Eau. Caprylic / Capric Triglyceride. Glycerin. Caffeine. Dimethicone. Triethanolamine. Lauroyl Lysine. Carbomer. Ammonium Acryloyldimethyltaurate / Vp Copolymer. Ethylhexylglycerin. Chlorphenesin. Ascorbyl Glucoside. Parfum / Fragrance. Citrus Japonica Fruit Extract. Tetrasodium Edta. Sodium Citrate. Tocopherol. Sempervivum Tectorum Extract. Biosaccharide Gum-1. Glycine Soja (Soybean) Oil. Sodium Benzoate. Glyceryl Caprylate. Sodium Anisate. Sodium Levulinate. Citric Acid. 1455a

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Jowae – Vitamin-Rich Energizing Moisturizing Gel”

LART

×